bultenteknik teknoloji

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sesi | Kapat

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HAKKIMIZDA

Fuaye Süreyyapaşa projesiyle "konut alanında da faaliyet göstermeye başlayan inşaat sektörünün popüler yüzü firmamız, 1973 yılında AHMET YILMAZ adıyla başlattığı hizmetlerini, 1984 yılından bugüne, YILMAZ İNŞAAT olarak sürdürmektedir.
Sektörde, her türlü altyapı ve üstyapı inşaat işleriyle ilgili faaliyet gösteren grubumuz, bünyesinde:

Yılmaz İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.,
ve
Bayrak Madencilik, Haberleşme ve İnşaat Ltd. Şti.,

olmak üzere iki inşaat şirketinin yanı sıra;
harici -dahili ve fiber-optik telefon kabloları, elektronik kontrol ve kumanda kabloları, yangın ihbar kabloları, data/ lan ve coaxial
gibi pek çok özel kabloları üreten ETK Kablo A.Ş.,

Anahtar Teslim Telekominikasyon çözümleri konusunda faaliyet gösteren Vianet Telekominikasyon A.Ş.,

nano-teknoloji alanında faaliyet gösterenve Sanayinin Her Alanında Kullanılan Nanoboyutlu Elmas Tozu üretimini Türkiye'de yapabilen tek firma olan Yüksek Teknoloji Malzemeleri Araştırma ve Geliştirme A.Ş. firmalarını barındırmaktadır.

Şebeke altyapı inşaatı alanındaki uzmanlığını daha çok Türk Telekom ihaleleriyle gerçekleştiren firmamız, bu doğrultuda:
1991-2002 tarihleri arasında, Türk Telekom Denizli, ve İzmir global ihaleleri ve 1996-2002 tarihleri arasında İstanbul Anadolu Yakası Global İhalesini üstlenip başarıyla tamamlamış; 2007 yılında açılan Türk Telekom İstanbul Anadolu Yakası ve İzmir İli global ihaleleri ise grubumuza bağlı ETK KABLO A.Ş. tarafından üstlenilip 31.12.2010 tarihi itibarıyla sonlandırılmıştır. Son olarak, 01.01.2011 tarihinde başlanan Türk Telekom İstanbul Anadolu Yakası Global İhalesi de ETK KABLO A.Ş. uhdesinde yürütülmektedir.

Grubumuzun, bugüne kadar anahtar teslimi proje kapsamında kurmuş olduğu Telekom şebeke altyapısı ve Türk Telekom Santral Binası işleri, Türkiye genelinde, hali hazırda 10 milyondan fazla aboneye hizmet vermektedir.

Telekominikasyon Şebeke Altyapı ve Türk Telekom Santral Binası inşaatlarının yanı sıra İGDAŞ ve BURSAGAZ ihaleleriyle Doğalgaz Şebeke Altyapı alanında da hizmet vermeye başlamış olan grubumuz; Zorlu Holding bünyesinde bulununan TRAKYAGAZ ihalesini de üstlenmiş ve halen yürütmektedir. Altyapıya yönelik bu faaliyetlerinin yanı sıra NETAŞ, ALCATEL ve SIEMENS gibi şebeke operatörü firmalarla birlikte katıldığı projelerde santral binalarının ve diğer altyapı tesislerinin inşasını gerçekleştirmiş olan grubumuz; Türk Telekom'a, gelir paylaşımı esaslı bir çok santral binası ve altyapı şebeke işleri teslim etmiştir. Yılmaz İnşaat, faaliyetlerini halen anahtar teslimi telekominikasyon şebekesi altyapı inşaatları, Türk Telekom santral binaları inşaatları, doğalgaz boru hattı inşaatları, su ve kanalizasyon boru hattı inşaatları, otoyol müteahhitliğinin yanısıra Fuaye Süreyyapaşa projesiyle de konut alanında sürdürmektedir.

PROJE GÖRÜNTÜLERİ
ŞANTİYE GÖRÜNTÜLERİ
D BLOK DAİRE İÇİ FOTOLARI